Funkcie MHDAPP

Všetky výhody a špecifické vlastnosti aplikácie. Ak by vám niečo chýbalo, neváhajte nám napísať.

Obľúbené spojenie
Obľúbené spojenie

Máte svoj obľúbený spoj, ktorým cestujete najčastejšie? Uložte ho srdiečkom medzi svoje obľúbené spoje. Zobrazí sa v sekcii Obľúbené a viete ho kedykoľvek premenovať, premiestniť či upraviť poradie.

Jednoduché vyhľadávanie
Jednoduché vyhľadávanie

Zadaním počiatočnej a cieľovej zastávky aplikácia vyhľadá najrýchlejšie spojenie aj so zarátaním aktuálneho meškania. Navyše danú zastávku viete zadať pomocou vašej polohy, vybrať ju na mape či vyfiltrovať zo zoznamu všetkých zastávok.

Obľúbená zastávka
Obľúbená zastávka

Nastupujete na vybraných zastávkach každý deň? Pridajte ich srdiečkom do sekcie Obľúbené a majte ich stále po ruke. Navyše danú zastávku viete tiež upraviť len pre určitý cieľ, či pre istú cieľovú zastávku. Editovanie je taktiež samozrejmosťou.

Rozšírené vyhľadávanie
Rozšírené vyhľadávanie

Potrebujete vedieť presné spojenie v daný deň a čas? Žiadny problém. Okrem počiatočnej a konečnej zastávky viete v aplikácii zadať deň a presný čas odchodu zo zastávky. Výborná vec, ak plánujete udalosti pár dní dopredu.

Vaša aktuálna poloha
Vaša aktuálna poloha

Ste v meste nový a neviete kde sa nachádzate? Stačí na to jedno kliknutie a uvidíte ihneď svoju vlastnú polohu, najbližšie zastávky či vozidlá MHD v premávke. Už len nastúpiť, kúpiť lístok a cestovať s MHD.

Aktuálny stav GPS
Aktuálny stav GPS

Ikonka GPS v pravom hornom rohu kedykoľvek ukazuje dostupnosť polohy a meškania vozidiel MHD. Pri svietiacej ikonke máte GPS Dáta, pri blikajúcej nastala chyba u poskytovateľa dát a pri žiadnej ikonke ste v OFFLINE režime.

Obľúbené vyhľadávanie
Obľúbené vyhľadávanie

Nebaví vás ustavičné vyklikávanie počiatočnej a cieľovej zastávky? Uložte vaše vyhľadávanie srdiečkom do sekcie Obľúbené a budete ho mať poruke. Vaše vyhľadávanie viete kedykoľvek premenovať, presunúť či zmazať.

Prehľadný vyhľadávač
Prehľadný vyhľadávač

Vyhľadávač zohľadní všetky vaše prestupy, započíta aktuálne meškanie vozidla, ukáže prehľadné informácie o príchode/odchode zo zadaných zastávok či informuje o celkovej dĺžke trasy. Ľahko tak zistíte, ktorý lístok je potrebné zakúpiť. Či 10 minútový lístok, 30 minútový, či na viaceré tarifné pásma a pod.

Menný zoznam zastávok
Menný zoznam zastávok

Chcete mať smart odchodovú tabuľu v mobile? Stačí vyhľadať danú zastávku, pri ktorej sa načítajú spoje s odchodmi aj so zarátanými meškaniami. Zastávky môžete selektovať podľa smeru či cieľovej zastávky.

Piktogramy a vysvetlivky
Piktogramy a vysvetlivky

Spoj s plošinou pre vozíčkarov, midibus, zastávka na znamenie či druhé tarifné pásmo. O tom všetkom vás informujú logicky vybrané piktogramy, ktoré sa zobrazia presne tam, kde ich budete najviac potrebovať. Vysvetlivky jednotlivých skratiek sú samozrejme taktiež pod ikonkou ``i``.

Overenie verzie aplikácie a CP
Overenie verzie aplikácie a CP

Chcete zistiť, akú verziu používate a ku ktorému dňu sa naposledy aktualizovali cestovné poriadky? Kliknite na logo v sekcii Obľúbené a dozviete sa vami hľadanú informáciu ihneď. Navyše po kliknutí na verziu aplikácie máte prístup k ešte podrobnejším informáciám, ktoré nám môžu pomôcť pri odstránení vášho problému.

Farebne odlíšené odpočty
Farebne odlíšené odpočty

Pri dostupnosti dát viete na prvý pohľad zistiť, či ide vozidlo načas, mešká alebo je v predstihu. Odpočet v sivej farbe symbolizuje, že vozidlo ide načas. Červená zase meškanie viac ako 30 sekúnd a zelená zase 30 sekundový predstih. Nezafarbený odpočet je podľa grafikonu.

Dôležité oznamy ihneď po otvorení
Dôležité oznamy ihneď po otvorení

Uzávierka mesta? Nové CP? Všetko v jednej appke. Červený otáznik ihneď upozorní na najnovšie oznamy a dôležité udalosti vo vašom dopravnom podniku. Žiadna zastávka s prelepeným oznamom už neprekvapí vašich cestujúcich. Dostaňte informácie medzi ľudí v rekordnom čase!

Jediný Offline vyhľadávač
Jediný Offline vyhľadávač

Sme prví s vyhľadávačom bez nutnosti pripojenia k internetu. Vaše obľúbené spojenia tak už nemusia trápiť vypnuté dáta či WiFi. Jednoducho vyhľadajte spoj z bodu A do bodu B v OFFLINE režime! Vhodné najmä pre starších cestujúcich.

Poloha zastávky v Google Street View
Poloha zastávky v Google Street View

Potiahnite žltého panáčika a uvidíte reálnu polohu vašej zastávky priamo v 3D mapách od Googlu. Ak si nie ste istý ako vyzerá vaša zastávka, my vám ju s radosťou v aplikácii ukážeme.

Informácie o vozidle
Informácie o vozidle

``Dúfam, že príde klimatizovaný...`` V naše appke si to môžete pozrieť už pred príchodom. Každý spoj nesie aj informáciu o danom vozidle. Viete tak na diaľku skontrolovať, či Vám príde nízkopodlažné vozidlo, vozidlo s klímou, Wi-Fi zdarma alebo autobus na prepravu bicyklov. Evidenčné číslo, číslo turnusu alebo fotka vozidla je taktiež samozrejmosť.

Facebook stránka vždy na dosah
Facebook stránka vždy na dosah

Potrebujete rýchlo pozrieť aktuálne dianie na Facebook stránke vášho podniku? Dá sa to aj priamo z aplikácie. Stačí kliknúť na ikonku Facebook a aplikácia automaticky otvorí vašu stránku s najnovším obsahom pre vašich cestujúcich.

Aktuálna premávka priamo na mape
Aktuálna premávka priamo na mape

``Zase mešká...`` V našich mapách uvidíte, kde sa najviac kumuluje doprava, kde sa tvoria kolóny a teda aj dôvod, kde ten autobus toľko je. Dajte si ešte jednu kávu a skontrolujte si váš spoj z mobilu.

Aktualizácia cestovných poriadkov a notifikácií
Aktualizácia cestovných poriadkov a notifikácií

Aplikácia disponuje automatickou aktualizáciou CP a oznamov/notifikácií pri novom zapnutí aplikácie. Ak však potrebujete 100% istotu, CP a oznamy si aktualizujete kliknutím na ikonu Aktualizácia v sekcii Obľúbené. Voilà! Máte aktuálne CP a oznamy!

Zoznam liniek
Zoznam liniek

Zoznam všetkých liniek je prehľadne zoradený s farebnými upozorneniami či vyznačenými obľúbenými spojmi. Samozrejmosťou sú aj vaše školské a zamestnanecké spoje, ktoré viete uložiť do špeciálnej sekcie. Chcete vidieť mapu všetkých vozidiel? Stačí kliknúť na ikonku Mapy a vidíte polohu všetkých vozidiel v reálnom čase.

Najbližšie zastávky
Najbližšie zastávky

Zapnite GPS a appka vyhľadá najbližšie zastávky na základe vašej polohy. Uvidíte tak vzdialenosť k najbližšej zastávke, ako aj počet liniek, ktoré odchádzajú z daných zastávok.

Zastávky na mape
Zastávky na mape

Všetky zastávky vo vašom meste na jednom mieste. Hľadáte zastávku blízko supermarketu alebo lekárne? Aplikácia zobrazí všetky zastávky nablízku. Aktivujte si vašu polohu na mape a uvidíte, ktoré zastávky sú ku vám najbližšie.

Full-screen a satelitný režim
Full-screen a satelitný režim

Využite potenciál celej obrazovky a používajte mapu na celej ploche. Vadí vám kreslená forma mapy? Prepnite si ju do satelitného režimu a možno uvidíte aj strechu vášho autobusu.

Zmeny a informácie pre každú linku
Zmeny a informácie pre každú linku

Došlo k náhlej zmene na trase danej linky alebo potrebujete informovať cestujúcich o zmenách na tejto linke? My sme smart a preto vieme pre každú linku pridať oznamy, ktoré tak pomôžu vašim cestujúcim dopraviť sa do cieľa bez zbytočných prekvapení.

Užívateľsky orientované
Užívateľsky orientované

Už nemusíte počítať aký lístok použit medzi 2 zastávkami. Každá linka má pri zastávkach svoju minutáž, či piktogram o type cestovného lístka. Aktívne zobrazenie symbolizuje váš spoj medzi danými zastávkami, pri dostupnosti dát aj aktuálnu polohu so započítaním meškania. Stačí jeden pohľad a hneď viete, kde je váš autobus!

Typ dňa
Typ dňa

Stĺpce sa vám prispôsobia. V appke môžete mať viacero typov dní. Pracovný školský deň, pracovný prázdninový deň, sobotu, nedeľu či sviatok. Aplikácia sa prispôsobí presne vašim potrebám. Ak linka v daný typ dňa nepremáva, stĺpec sa automaticky skryje a zbytočne neodvádza vašu pozornosť.

Trasy liniek
Trasy liniek

Každá linka má svoje vlastné trasy, ktoré sa automaticky prispôsobujú jednotlivým spojom. Všetky trasy obsahujú priradené zastávky aj smer, aby ste vedeli, ktorým smerom sa spoj pohybuje. Trasy je možné ľubovoľne upravovať.

Podrobné informácie o danej zastávke
Podrobné informácie o danej zastávke

Zastávka na znamenie, prechádzajúce linky, hraničná zastávka, zastávka s automatom na lístky či s automatom na lístky pre platbu kartou. To všetko nájdete v podrobnostiach danej zastávky. O každej zastávke tak budete mať dokonalý prehľad.

Je Vám niečo nejasné? Napíšte nám a my Vám radi odpovieme!
O súboroch cookie na tejto stránke

Súbory cookie používame na funkčné účely, na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránky.

Nastavenia Povoliť všetko