Administrácia pre dopravcu

Je samostatná sekcia mimo aplikácie. Pre prístup postačuje len prehliadač.

Správa používateľov
Správa používateľov

Spravujte zamestnancov z administrácie vytvorenej na mieru pre vašu aplikáciu. Pridávajte roly používateľom, či analyzujte správanie jednotlivých osôb.

Notifikácie pre cestujúcich
Notifikácie pre cestujúcich

Vďaka administrácii už nepotrebujete vytvárať množstvo oznamov do jednotlivých vozidiel. Oznam stačí vytvoriť raz a budú ho mať všetci používatelia vo svojich zariadeniach. Plánovanie a prispôsobovanie oznamov pre jednotlivé linky je samozrejmosťou.

Vytvorte databázu vašich vozidiel
Vytvorte databázu vašich vozidiel

Všetky vozidlá vašej MHD môžete pridať do administračného prostredia. Vaši cestujúci ale aj zamestnanci sa tak dozvedia všetky informácie o vozidle. Či má WiFi zdarma, je vybavené plošinou pre vozíčkara, je klimatizované, alebo aké je jeho evidenčné číslo.

Prispôsobiteľné cestovné poriadky
Prispôsobiteľné cestovné poriadky

Blížia sa sviatky, prázdniny alebo zmena režimu? Vy ste na to pripravení. Stačí zadať rozsah dátumov a podľa akého typu sa majú CP nastaviť. Aplikácia sa už o všetko postará za vás. Cestujúci tak uvidia vždy správne CP a nemusia tak študovať, podľa akého typu dňa dnes MHD jazdí.

Trasy liniek
Trasy liniek

Naša administrácia umožňuje vytvorenie všetkých trás, po ktorých daná linka chodí. Linka končí o 5 zastávok skôr? Pridajte k nej trasu a používatelia uvidia na mape tú správnu trasu. Potrebujete zaškoliť nových vodičov trasy vo vašej MHD? O ďalší dôvod viac mať trasy v aplikácii 🙂

Zastávky
Zastávky

Automat na cestovné lístky, prístrešok, hraničná zastávka, zastávka na znamenie či zrušená zastávka. Každá môže mať svoj vlastný popis a charakterizáciu. Vašim cestujúcim sa tak nestane, že dobehnú na zastávku a nenájdu tam automat na cestovné lístky 🙂

Úprava cestovných poriadkov z administrácie
Úprava cestovných poriadkov z administrácie

Našli ste chybu v CP? Žiadny problém! Cez administráciu jednoducho opravíte chybný údaj, či dokonca vytvoríte celý CP danej linky.

Vytváranie školských, kyvadlových či iných liniek
Vytváranie školských, kyvadlových či iných liniek

Školské spoje, zamestnanecké spoje alebo kyvadlové linky. Tie treba nahodiť v čo najkratšom možnom čase, aby ich mali cestujúci ihneď aktuálne. Vďaka administračnému rozhraniu viete všetky spomínané linky vytvoriť, editovať a publikovať.

Je vám niečo nejasné? Napíšte nám a my vám radi odpovieme!
O súboroch cookie na tejto stránke

Súbory cookie používame na funkčné účely, na zhromažďovanie a analýzu informácií o výkone a používaní stránky.

Nastavenia Povoliť všetko